KONST / Litografier / Färglitografi 14367353
nr 1436 7353
Ã…ke Pallarp
(1933-2013), Sverige
Signerad, numrerad 1/175. Färglitografi, bildmått: 28x28cm, yttermått inklusive ram: 52x67cm
Åke Pallarp, svensk målare, tecknare, skulptör och grafiker född 1933, död 2013.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 6 december 2021
kl 20:27:05
2/12 16:35:34
300 kr
6/12 11:53:18
Ã…ke Pallarp
Läs mer om Ã…ke Pallarp